Başkanımızın kaleminden
Saygıdeğer İş Ortaklarımız ve Değerli Çalışma Arkadaşlarım,

2011 yılından bu yana Türkiye'nin önde gelen sektörlerinde dijital dünya ile buluşmayı amaçlayan CRM Markamız, bugün 17 şirketiyle birlikte 9 farklı sektörde faaliyet gösteren köklü bir holding olarak varlığını sürdürmektedir. "Kaliteyi koruma, çözüm odaklı yaklaşım ve teknolojiyi yakından takip" prensibimizle ve “Gelecekten günümüze” mottosuyla, Türkiye'nin önde gelen markalarına çözüm ortaklığı sağlamış bulunmaktayız. Profesyonel ekibimizle bir araya gelerek vizyoner ve yenilikçi bakış açımızı birleştirdik ve bu birleşimle gücümüze güç kattık.

Turizm ve gayrimenkul sektörlerindeki güçlü çözüm ortaklıklarımızın yanı sıra, gelişen çağda dijital reklamcılık sektöründe markalarımıza liderlik etmek adına kreatif, marka danışmanlığı, iletişim, satış ve pazarlama alanlarında da etkin rol oynamaktayız. Bu süreçte, Google tarafından 12 kez "En İyi Partner" ödülüne layık görülerek, iş ortaklarımızla birlikte elde ettiğimiz başarıyı kutlamanın gururunu yaşıyoruz. AR-GE çalışmalarımızla sadece mevcut sektörlerde değil, aynı zamanda eğlence ve medya sektörlerinde de inovasyonun öncüsü olmaya devam ediyoruz. Yeni yazılımlar geliştirerek dijital dünyada fark yaratmaya devam ederken, sağlık turizminde ülkemizi yurt dışında tanıtarak binlerce misafiri ağırlamanın keyfini sürdük. Ayrıca, resort turizminde büyük otellerimizin tanıtımlarına katkıda bulunarak, sektördeki varlığımızı güçlendirdik ve satışları destekledik. Bünyemize kattığımız Türkiye’nin en değerli markalarıyla, milyonlarca insana dokunduk.

Vizyoner bakış açımız, turizm sektörü ve daha bir çok sektörle birlikte teknolojiye yaptığımız yatırımlar, genç, dinamik ve profesyonel kadromuzla, Türkiye'nin gelişimine katkı sağlayan ve gelecekte unicornlar çıkartmaya odaklanan bir holding olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu yıl da yoğun bir çalışma temposu içerisinde bulunduk ve aynı enerjiyle çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar ulaştığımız tüm hedeflerde siz değerli iş ortaklarımıza ve tüm çalışma arkadaşlarımıza minnettarız. 2024 yılında da sağlam adımlarla yeni hedeflere ulaşmayı arzuluyoruz.

Saygılarımla,
Ramazan Becer