Başkanımızın kaleminden
Saygıdeğer iş ortaklarımız, değerli çalışma arkadaşlarım;

2011 yılından beri dijital dünya ile Türkiye’nin en önemli sektörleri arasında köprü kurmayı hedefleyen CRM Markamız, bugün 17 şirketi ile 9 farklı sektörde faaliyet gösteren dev bir holding olarak yoluna devam ediyor. “Kaliteyi koruyan, çözüm odaklı ve teknolojiyi yakından takip eden bir marka” olmak prensibimizle, Türkiye’nin en önemli markalarının çözüm ortağı olduk. Profesyonel ekibimizle, vizyoner ve yenilikçi anlayışımızı birleştirerek gücümüze güç kattık.

Turizm, gayrimenkul sektörlerinin en güçlü çözüm ortaklarından biri olduk. Gelişen çağda, markalarımızın dijital reklamcılık sektörünü keşfetmesi için çıktığımız yolda; kreatif, marka danışmanlığı, iletişim, satış ve pazarlama alanlarında markalarımızın yol arkadaşı olduk. Bu süreçte Google tarafından 12 kere “En iyi partner” ödülüne layık görülmek de bu yolda gururumuza gurur kattı.

Her zaman çıtayı daha yukarıya taşıyarak yenilikleri kucakladık. AR-GE çalışmaları yaparak yeni yazılımlar geliştirdik, sağlık turizminde ülkemizi yurtdışında tanıtarak binlerce misafirimizi ülkemizde ağırladık, resort turizminde yine dev otellerimizin yurtiçi yurtdışında tanıtımlarına katkıda bulunarak satışlarına destek olduk. Profesyonel ekibimizle sürekli büyüdük, yenilikleri ve değişiklikleri kucaklayarak yolumuza devam ettik.

2018 yılı itibariyle yaptığımız eğlence yatırımlarımızla “Avrupa Eğlence” markasını hayata geçirdik. Flyzone markasıyla Türkiye’nin ilk ve en büyük trambolin parklarını inşa ettik. Oyuncak ve İllüzyon Müzesi ile yine yapılmayanı yaptık. Dijital dünyanın gerçeklerini asla göz ardı etmeden prodüksiyon ve yapım alanında uzmanlaştık. Yeni yatırımlarımızı bu yöne doğru planladık. Temel değerlerimize sadık kalarak stratejilerimizi, iş kollarımızı, organizasyonumuzu sürekli yeniledik.

Turizm sektörünün en dinamik markası “Holimax” ile yıllardır edindiğimiz tecrübeleri son kullanıcıyla buluşturduk. Markamıza, dijitali, inovasyonu ekledik. Kullanıcı kolaylığı sağladığımız kampanyalara imza attık. Ulaşılabilir tatil anlayışı ile çözümler ürettik. Fark yarattık. Otel işletmeciliği alanında yine Fethiye Le Chic ile yolumuza devam ediyoruz.

Sürdürülebilir büyüme stratejilerimizi yaşadığımız salgın dönemi sonrasında değişen dünyaya ayak uydurarak dijital dünyanın önemini bir kez daha keşfederek devam ettiriyoruz.

Bugüne kadar tüm hedeflerimize ulaşmamızı sağlayan siz değerli iş ortaklarımıza, tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilir, 2022 yılında da sağlam adımlarla yine hedeflerimize ulaşmayı dilerim.

Saygılarımla,
Ramazan Becer