CRM Holding'i yakından tanıyın
Yenilikçi, teknolojiyi takip eden, müşteri odaklı, güleryüzlü hizmet anlayışıyla Yeni Nesil Şirketler Holdingi…

2012 yılında dijital dünya ile markaları ortak bir noktada buluşturma misyonu ile kurulan CRM Holding, bugün çatısı altında bulundurduğu 17 adet markayla, turizmden eğlenceye, hizmet sektöründen pazarlamaya kadar pek çok sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor. CRM Şirketler Holdingi, yenilikçi, vizyoner ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, yatırım yaptığı sektörlerde hayata geçirdiği markalarıyla kısa sürede öne çıkmayı başarıyor. 400 kişilik profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan CRM Holding, değişen dünyayı takip eden yaklaşımıyla sektörlerdeki başarısını sürdürmeye devam ediyor. Holimax markasıyla turizm sektörünün en önemli aktörlerinden biri olan CRM Holding, CRM Turizm ile turizm sektörüne yol arkadaşlığı yapan 150 kişilik call center ekibi ve 100 kişilik destek ekibiyle yine sektörün en önemli oyuncularından biri olarak yoluna devam ediyor. Sağlık turizminde HealDone ile, yabancı turistleri Türkiye’nin en iyi hekimleriyle buluşturan CRM Holding, yine sağlık sektöründe büyüme hedeflerini başarıyla sürdürüyor.Turizm işletmeciliğinde de edindiği tecrübeleri son kullanıcıyla taçlandırmaya hazırlanan CRM Holding, Fethiye Le Chic oteli bünyesine ekleyerek, işletmecilik performansını sergilemeye hazırlanıyor.

Flyzone markası ile Türkiye’nin en büyük trambolin parkı yatırımlarına imzasını atan CRM Holding, Türkiye’nin ilk Oyuncak ve İllüzyon Müzesi Wox Türkiye ile de yine eğlence yatırımlarına devam ediyor. Cadde soft play konsepti ile tasarlanan Dumadum ise, holdingin bir diğer eğlence yatırımı… “Fan’ı olacağınız lezzetler” mottosuyla hayata geçirilen Fanburger markasının da mimarı olan CRM Holding, bugün 2 şubesiyle hizmet veren burger markasının şube sayısını, 2022 yılında 15’e çıkararak zincirleşme adımlarına başlamaya hazırlanıyor. Woop Müzik ile sanata ve müzik yatırımlarına da hız kazandıran CRM Holding, influencer iletişimi, youtube prodüksiyonları, marketing ve dijital reklamcılık alanlarında da adından söz ettiriyor. THX Medya ile markaların kaliteli içerik üreticisi olmayı da hedefleyen CRM Holding, sanat için yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle de öne çıkıyor. Teknoloji yatırımlarını da sürdüren ve yazılımdan, web sitesine, prodüksiyondan akıllı teknolojik yatırımlara kadar pek çok alanda da hizmet vermeye devam ediyor. Diğer yandan teknoloji sektöründe de yatırımlarına devam eden CRM Holding, Türkiye’de yine bir ilk olacak Kodio aplikasyonunu son kullanıcı ile buluşturmaya hazırlanıyor. Diğer yandan grup çatısı altında bulunan Rakam Teknoloji ile de markalara teknolojik danışmanlık vererek, dünyayla rekabet eden projelere imzasını atıyor.

Türkiye’nin ilk e- seyahat acentesi tatil.com, geçtiğimiz yıl turizm sektörünün en büyük dijital satın alımıyla birlikte CRM Holding'e geçti. Tatil.com’un marka ve dijital altyapısının satın alan CRM Holding, profesyonel birikimini de katarak turizm sektöründeki faaliyetlerini büyüterek yoluna devam ediyor. Yüzbinlerce otelin direkt satışını gerçekleştiren tatil.com, kültür turları, yurtdışı turları, şehir otelleri, uçak bileti gibi ürünleri de son kullanıcıyla buluşturuyor.