Turizm Sektöründeki Firmalarımız

10 yıldır turizm sektöründe edindiği tecrübelerle, sektörün önde gelen markalarına yol arkadaşlığı yapan CRM Grup, 2021 yılı itibariyle masanın diğer tarafına da geçerek Holimax ile opersyonlarına başladı. Turizm sektöründe pazarlama tecrübelerini, son kullanıcıyla da paylaşan CRM Grup, kısa sürede sektörün önemli oyuncularından biri oldu. Turizmde fark yaratmayı hedefleyen CRM Grup 2021 yılında LaLucci Otel’i bünyesine katarak, işletmecilikte de boy gösterdi. 2022 yılının en büyük turizm sektöründeki dijital yatırımına imzasını atan CRM Grup, tatil.com u satın aldı.

01 CRM TURİZM

2016 yılından günümüze 100’den fazla otelin çağrı merkezi operasyonlarını yöneten CRM Turizm, turizm tesislerinin dijital dünyadaki tüm süreçlerini de yöneterek sektörün en önemli yol arkadaşlarından biri oldu.  

Web sitesi tasarımından, marka konumlandırması, reklam ile devam eden ve çağrı-satış ile sonlanan süreçlerini 150 kişilik profesyonel ekibiyle sürdüren CRM Turizm, markaların 360 derece ajans ihtiyaçlarını da karşılıyor.

crmturizm.com
Gelişmeler

CRM Holding, turizm yatırımlarına LaLucci Fethiye Otel ile devam ediyor!

CRM Holding, turizm yatırımlarına LaLucci Fethiye Otel ile devam ediyor!

02 Holimax

Türkiye’nin tatil standartlarını değiştiren, sektörün en dinamik markası HOLIMAX, CRM Holding yatırımı olarak 2021 yılında hayata geçirildi.

10 yılı aşkın bir süredir yüzlerce turizm tesisinin çağrı merkezi operasyonlarını, web sitesi tasarımından, marka konumlandırmasını, reklam ile devam eden ve çağrı-satış ile sonlanan süreçlerini yöneten CRM Holding çatısı altında kurulan HOLIMAX, güvenli tatilin en önemli markalarından biri olarak öne çıkıyor.

Uluslararası standartlarda, yenilikçi ve güvenilir hizmet kalitesini benimseyen Holimax, Türkiye’nin en önemli destinasyonlarına uygun fiyatlı ve güvenilir tatil anlayışıyla hizmet veriyor. Holimax, tatilcilerin rezervasyonlarını yaptığı andan itibaren, tatilin sonuna kadar ziyaretçilerin memnuniyetini ön planda tutuyor.Holimax, seyahat danışmanlarıyla kişiye özel, cazip avantajlı tatil planlama imkanı da sunuyor.

holimax.com
03 Tatil.com

CRM Holding'in turizm sektöründeki en büyük satın almalarından birine konu olan tatil.com yeni yüzüyle yayına girdi. Mayıs ayında CRM Holding tarafından marka ve yazılım altyapısının satın alınmasıyla birlikte, güçlü bir şekilde yayın hayatına başlayan tatil.com, profesyonel kadrosu ve 150 kişilik saha personeli, 400 kişilik call center ekibiyle hizmet veriyor. Türkiye’nin dört bir yanından 1200’e yakın tesisi, tatilcilerle buluşturan tatil.com, kısa sürede global pazarda da adından söz ettirmeyi hedefliyor.

CRM Holding'in 15 yıllık turizm sektör tecrübesiyle marka gücünü birleştirdiği tatil.com markası, Türkiye’nin turizm tanıtımına da çok büyük katkı sağlayacak. Dijital yatırımlar ile de güçlendirilen altyapısıyla birlikte, uygun fiyat avantajları, kolay ödeme seçenekleri de bir araya getirildiğinde rakiplerinden sıyrılan tatil.com, CRM Holding güvencesiyle yoluna emin adımlarla devam ediyor.

04 Regnum Partners

RegnumPartners Türkiye’deki tüm sektörlere influencer iletişimi yapan, markaları influencer’larla bir araya getirerek, kurumlara özel satış stratejileri belirleyen bir marka olarak hayata geçirildi. Turizm sektörüne özel “Smart AffilateProgramı”nı da Türkiye’de ilk defa uygulamaya başlayan RegnumPartners, yüzlerce influencer ile Türkiye’nin turizm tesislerinin tanıtımına katkı sağlıyor.

Bünyesinde bulundurduğu Türk ve uluslararası influencer’lar ile hizmet verdiği sektörlerin ve markaların faaliyetlerine hız kazandırmayı hedefleyen RegnumPartners, dijital reklamcılık dünyasında yapılmayanı yapıyor ve ekonomimize hız kazandırmayı amaçlıyor.

05 La Lucci Fethiye Otel
 

Turizm tesislerine verdiği hizmetlerin ardından masanın diğer tarafına geçen CRM Holding, La Lucci Fethiye Otel’i bünyesine katarak işletmecilik başarısını da ortaya koyuyor. Fethiye kent merkezine yaklaşık 38 km uzaklıkta, Karaağaç’ın Yediburunlar mevkiinde seçkin, şık ve sıra dışı tatil deneyimleri sunma gayesiyle yola çıkan La Lucci Fethiye Otel, doğanın ortasında, Ege maviliklerinin üzerinde 7 adet dome’dan (kubbe tipi odalar) oluşup, kişiye özel havuzları, konforlu ve keyifli konaklama detayları, romantik konumu ve doğaya dost yaklaşımıyla benzersiz tatil anıları vadediyor. Hafızalarda yer edecek eşsiz manzarası, lezzetli yemekleri, sakin doğası ve konseptiyle ön plana çıkan La Lucci, tatil anlayışını bir üst seviyeye taşımaya hazırlanıyor.

laluccifethiye.com
06 Hotel Store

CRM Holding, turizm sektöründe edindiği tecrübeleri bir arada topladığı Hotel Store platformuyla, uluslararası arenada adından söz ettiriyor. Turizm profesyonellerine yol arkadaşlığı eden Hotel Store, kurulduğu ilk günden itibaren iddiasını ortaya koyuyor.

Hotel Store
Sektörler
Turizm 10 yıldır turizm sektöründe edindiği tecrübelerle, sektörün önde gelen markalarına yol arkadaşlığı yapan CRM Holding, 2021 yılı itibariyle masanın diğer tarafına da geçerek Holimax ile opersyonlarına başladı. Turizm sektöründe pazarlama tecrübelerini, son kullanıcıyla da paylaşan CRM Holding, kısa sürede sektörün önemli oyuncularından biri oldu. Turizmde fark yaratmayı hedefleyen CRM Holding2021 yılında LaLucci Otel’i bünyesine katarak, işletmecilikte de boy gösterdi. 2022 yılının en büyük turizm sektöründeki dijital yatırımına imzasını atan CRM Holding, tatil.com u satın aldı.

 

Keşfet
Eğlence

CRM Holding ve 24 Gayrimenkul iştirakiyle 2018 yılında eğlence yatırımları yapmak üzere kurulan Avrupa Eğlence, bugün Türkiye’nin eğlence sektöründe faaliyetlerine hız kesmeden devam eden markası haline geldi. 2019 yılında Türkiye’nin en büyük trambolin parkı “Flyzone” u hayata geçiren Avrupa Eğlence bugün trambolin park sayısını 5’e, Türkiye’nin ilk Oyuncak ve İllüzyonu birleştiren müzesi Wox Türkiye’nin şube sayısını ise 2’ye çıkardı. “Cadde softplay” konseptiyletasarlananDumadum markası ile de çocukların vazgeçilmez markasına da imzasını atan Avrupa Eğlence, Dumadum’un da şube sayısını artırmayı hedefliyor.

Keşfet
Gayrimenkul

2010 yılından beri gayrimenkul sektörünün dijital reklamcılık alanında önde gelen çözüm ortaklarından biri olan CRM Holding, yenilikleri takip eden ve dünyaya ayak uyduran projeleriyle de sektörün yol arkadaşı olmaya devam ediyor.

Keşfet
Teknoloji

Son yıllarda teknoloji sektöründe de yoğun olarak çalışmalarını sürdüren CRM Holding, hizmet verdiği sektörlerin teknolojik yatırımlarına da yön veriyor. Yazılım geliştirme konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren Rakam Teknoloji’yi çatısı altında bulunduran CRM Holding, Türkiye’nin en önemli markalarına teknolojik altyapı desteği sağlıyor. Aynı zamanda “Melek Yatırımcı” olarak hayata geçirdiği KODIO uygulamasıyla, Türkiye’nin e-ticaret sistemine alternatif bir model üreten CRM Holding, bu projesinin lansmanına da gün sayıyor.

Keşfet
Sağlık

Türkiye’nin en önemli döviz sağlayan ve cari açığa en büyük katkıyı sağlayan sektörlerin başında gelen sağlık turizminde önemli bir aktör olan HealDone, CRM Holding bünyesinde hizmet veriyor. HealDone, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Amerika ve Avustralya’dan ülkemize gelen misafirleri Türkiye’nin en başarılı hekimleriyle buluşturuyor. Sağlık turizmi operasyonlarını profesyonel ve uluslararası kadrosuyla gerçekleştiren CRM Holding, resort turizmindeki başarısını sağlık turizminde de sürdürüyor.

Keşfet
Reklamcılık

Markaları, tüketicilerle buluşturmaya yönelik tüm reklam süreçleri yönetimini de hizmet yelpazesine ekleyen CRM Holding, CRM Medya, Union İstanbul markalarıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Sosyal medya reklamcılığı, medya satın alma, satış odaklı strateji geliştirme, doğru hedefleme stratejileriyle müşteri memnuniyeti gibi hizmetler sunan CRM Medya ve Union İstanbul, 360 derece ajans hizmetiyle markalara yol arkadaşlığı yapıyor.

Keşfet
Müzik ve Yayıncılık

2021 yılında medya ve prodüksiyon yatırımlarına da start veren CRM Holding, yine çatısı altında bulunan WOOP Müzik ile müzik projelerine de imzasını atmaya başladı. Dijital dünyadaki projelerini Türkiye’nin en sevilen Youtube kanallarından biri haline gelen ve kısa sürede 100.000 aboneye ulaşan “Mekanın Sahibine Geldik” programıyla taçlandıran CRM Holding, influencer iletişimi alanındaki yatırımlarıyla da dikkat çekiyor.

Keşfet
Gıda

Eğlence sektöründeki yatırımlarıyla birlikte, Flyzone Coffee markasını da hayata geçiren CRM Holding, özel yapım kahveleriyle eğlence merkezlerini ziyaret edenlere keyifli bir mola yaşatıyor. Flyzone Coffee’lerin şube sayılarının 2024 yılı içerisinde 20’ye çıkarılması hedefleniyor.

Keşfet
Medya İletişimi PR

Deneyimli kadrosuyla müşterilerine kurumsal kimlik oluşturma, medya iletişimi, medya danışmanlığı, kriz iletişimi, marka konumlandırması, şirket içi pazarlama eğitimleri gibi alanlarda destek veren CRM İletişim, algı ve itibar yönetimi, yönetici görünürlük çalışmaları ve strateji geliştirme alanlarında en iyi hizmeti veriyor. Farklı sektörlerde PR ve iletişim desteği sağlayan ve bunu yılların getirdiği bilgi ve tecrübeyle yapan CRM Holding, iletişim danışmanlığı hizmetini bünyesine eklemesiyle 360 dijital ajans ayağını tamamlamış oldu.

Keşfet